Yeni Yıla Özel Aylık Kiralamalar da Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Carfleet’ten Aylık kiralamalarınıza özel kaçırılmayacak fırsat!

  • Carfleet Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
  • Aylık kiralamalara özel bir kampanyadır, en az 1 Ay  en fazla 4 Ay kiralama yapılabilir.
  • Kampanyadan 15.12.2018 - 30.01.2018 tarihleri arasında kiralama yapılabilir.
  • Aylık 4.000 km ile sınırlıdır.
  • Kampanya sadece İstanbul, Ankara, Konya, Kayseri, Sivas ve Nevşehir lokasyonlarına bağlı şubelerimizde geçerlidir.
  • Kampanya sadece 0850 840 8 444 numaralı çağrı merkezimizden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Bu kampanya mobil uygulama ve web sitemizde olan başka bir kampanya ve promosyon ile birleştirilemez.
  • Sınırlı sayıda araç için geçerli olup, ofisteki araç müsaitliğine bağlıdır.

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.

www.carfleet.com.tr
www.carfleet.com.tr
CARFLEET İLE RENT A CAR HİZMETİNİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN

Araç kiralama hizmeti, birbirinden farklı durumlarda beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı olarak hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olabilmektedir. Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz araç kiralama, oldukça keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda değerlendirebileceğiniz son derece önemli bir hizmete de dönüşebilmektedir. Rent a car hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama firmasını seçmek gerekmektedir.

DÜNYA STANDARTLARINDA RENT A CAR HİZMETİ

Carfleet, büyüme kalitesini koruyarak yükselten ve müşteri memnuniyeti açısından kurumsal kiralık araç hizmetini olduğu gibi sunmaya çalışan Carfleet, günlük araç kiralamadan haftalık ve aylık araç kiralamaya, binek otomobilden SUV'a birbirinden farklı talepleri karşılayan kapsamlı bir çalışma prensibi ile hareket etmektedir

CAZİP KAMPANYALAR VE FIRSATLAR EŞLİĞİNDE SUNULAN ZENGİN ARAÇ FİLOSU

Sedan, hatchback, MPV, SUV, ticari araç gibi değişik boyutlara ve kapasitelere sahip olan alternatiflerin tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile Carfleet’in geniş araç filosunda bulabilirsiniz. Carfleet, gerek yerel gerek yabancı firmalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde müşterilerine kiralık araç süresinin uzatılması, indirimli fiyatlar gibi cezbedici fırsatlar sunmakta; böylece araba kiralamayı çok daha çekici bir hale getirmektedir. Siz de Carfleet’in Türkiye standartlarının üzerinde rent a car hizmetinden yararlanarak kiralık araç konusundaki memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.