Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

Sivas Havalimanı-Carfleet


Adres:     Yazıbaşı Köyü Mah. Sivas Havalimanı Terminali Çıkış Otoparkı Merkez/Sivas                                                                       
E-mail:     sivas@carfleet.com.tr 
Telefon:   0850 840 8 444 
Çalışma Saatleri: Pazartesi – Pazar  /  09:00 - 22:00


Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Araç Kiralama - Carfleet Rent A Car 

Carfleet ile araç kiralamanın ayrıcalıklarını keşfetmek için Sivas Havalimanın da sizlere hızlı, kolay ve Carfleet standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. 

Sivas Havaalanında Araç Kiralama


Sivas, birbirinden doğal alanları, tarihi yansıtan yapıları ile gün geçtikçe turistik olarak da dikkat çekiyor. Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin ikinci büyük ili olan Sivas’ta sadece merkezi değil etrafında konumlanan ilçeleriyle de görülmeye değer birçok alan bulunuyor. Hafik Gölü, Kangal Balıklı Kaplıcası gibi doğa harikası yerlerinin yanı sıra Hobbit evleri, Sivas Atatürk ve Etnografya müzesi gibi yerler de ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Tarihi çağlar ve modern zamanlar arasında masalsı bir seyahatin ilk adımı Carfleet Sivas Havaalanın da alacağınız araç kiralama hizmetiyle çıkartmaya ne dersiniz?  

Carfleet Nevşehir Ofisi Hakkında Bilgi

Carfleet, Sivas Nuri Demirağ Havalimanın da, iç hatlar terminal çıkışında vale hizmeti ile teslimat yaparak siz değerli misafirlerimize özel hizmet vermektedir. Sadece 5 dk süren kontrat açma işleminden hemen sonra havalimanı terminal giriş otoparkında bulunan araç teslim noktamızdan teslim alarak gerçek oto kiralama hizmetinizi deneyimleyebilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Sivas Havalimanındaki teslim aldığınız gibi iade ederken valeniz sizleri bekliyor olacaktır, hiç zaman kaybetmeden aracınızı teslim ederek yolculuğunuza tüm hızıyla devam edebilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde 12 saat öncesinden 0850 840 8 444 numaralı rezervasyon destek hattımızı arayarak yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Sivas Rehberi

Türkiye’nin önemli illerinden biri olan Sivas, şifa olan kaplıcaları, tarihe ışık tutan yapıları, doğal güzellikleri ve kültürel değerleri ile gezip görülecek birçok yer sunar. Şelaleleri, doğal gölleri, binlerce yıllık köprüleri ve medreseleri ile keşfedilecek birçok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu güzellikleri Sivas şehir ofisimizden kiralayacağınız araba ile hem oto kiralamanın hemde Sivasın güzelliklerinin tadını çıkartmaya ne dersiniz?  

Sızır Şelalesi
Sivas’ın hatta tüm Türkiye’nin doğal güzelliklerinden sadece biri olan Sızır Şelalesi, görüntüsü ve serinliği ile gidenlerin hayranlığını gizleyemediği önemli bir nokta. Özellikle yabancı turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği Sızır Şelalesi Gemerek ilçesi sınırlarında yer alıyor. Carfleet’ten dilediğiniz zaman aralığında dilediğiniz modelde aracı kiralayarak 1 saat 30 dakika içinde Sivas Merkez’den şelaleye ulaşabilir tüm gün keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hobbit Evleri

‘Yüzüklerin Efendisi’ filminden yola çıkarak filmdeki ‘Hobbit’ karakterlerin yaşadığı evlerden esinlenerek inşa edilmiş Sivas hobbit evleri görülmeye değer. Sivas Belediyesi tarafından ilkin 2 ile başlayan evlerin sayısı bugün 6’ya ulaşmış ve 100’e ulaştırılmak hedefinde. Özellikle bu karakterlerin evlerini filmden izleyerek sevenler için rüya gibi bir ortam olduğunu söyleyebiliriz. 

Sivas Eğri Köprü

Sivas’ın güneyinde yer alan köprü Selçuklular tarafından 12. yüzyılda inşa edilmiştir. 18 kemer bulunan köprü aynı doğrultuda yapılmadığından eğri adını almıştır. Kemerleri sivri olarak inşa edilmiş köprü 800 yıldır bu şehirde varlığını koruyor.

Tödürge Gölü

Sivas’ın doğal güzelliklerinden biri de Tödürge Gölü. Çok sayıda kuş türü bu göle balık avlamaya gelir ve fotoğraf çekmeyi sevenler için çok güzel kareler oluşur. Hafik ile Zara ilçeleri arasında yer alan Tödürge Gölü Sivas kent merkezine yaklaşık 80 km uzaklıktadır. 

Çifte Minareli Medrese

Anadolu tarihinin en ünlü tarihi yapılarından biri olan Çifte Minareli Medrese, İlhanlılar tarafından 1271 tarihinde yaptırılmıştır. O yıllardan beri Sivas’ta varlığını sürdüren Medresenin mimarının Kölük bin Abdullah olduğu söylenir. 

Sivas’ta gezip görmeniz gereken diğer güzellikler;

Gök Medrese,
Karşıyaka Mesire Alanı,
Kangal Balıklı Kaplıcaları,
Eğriçimen Yaylası,
Kale Cami,
Sivas Kongre Müzesi,
Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı,
Hafik Gölü,
Çaltı Çayı Kalyonu,
Güzelyurt Köyü Başalağan Yaylası.


Sivas Nuri Demirağ Havalimanı için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Alış istasyonu, girdiğiniz alış saatinde kapalıdır. 11:00 - 18:00 saatleri arasında aracınızı teslim alabilirsiniz!(2003))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.