Sivas Merkez Araç Kiralama

Sivas araç kiralama hizmeti

Roma İmparatorluğu egemenliği döneminde Yunancada “saygı değer – yüce” anlamında kullanılan Sebastia, Sivas ilinin bilinen eski isimlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin doğusunda yer alan ilimiz tarihi İpek Yolu güzergahlarının ve ünlü Kral Yolu’nun geçtiği bir noktadadır. Bugün hala tarihi zenginlikleriyle, doğal güzellikleri ve kaplıcaları ile birçok turistin uğramadan geçmediği illerimizden birisidir.

Sivas’ta tüm bu tarihi ve doğal güzelliklere rahatlıkla ulaşabilmeniz için Sivas günlük oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Cafleet Rent A Car olarak Sivas merkezde bulunan Sivas araç kiralama ofisimize uğrayabilir ve seyahatinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sivas Gezi Rotanızda Olması Gereken Bazı Yerler

Medreseleriyle, mesire alanlarıyla, kaplıcaları ile birçok doğal güzelliği ile keşfedilmeyi bekleyen kenti, Sivas günlük oto kiralama hizmetleri ile rahatça keşfe çıkabilirsiniz. Çünkü merkezde ve ilçelerde hatta köylerde birçok yer sizi bekliyor.

  • • Hafik Gölü: Koçhisar Gölü olarak da bilinen Hafik Gölü içinde birçok balık türünün bulunması ile ünlüdür. Serbest olta balıkçılığı yapılabilen göl çevresinde birçok tesis bulunmaktadır.
  • • Gökpınar Gölü: Sivas’ın tabiat harikalarından birisi olan Gökpınar Gölü huzur ve dinginliğiyle güzle bir gün geçirebileceğiniz yerlerden bir başkası. Göldeki güneş ışıklarının geliş yönüne göre izleyeceğiniz renk değişimleri gerçek bir mucize gibi.
  • • Divriği Kalesi: Bugünkü Çaltı Çayı üzerinden yükselen Divriği Kalesi Bizans Döneminde Bizans ve İran arasında bir sınır kalesi olarak kullanılmıştır.
  • • Sivas Çifte Minareli Medrese: İsmini sıklıkla duyduğumuz Çifte Minareli Medrese Sivas merkezinde bulunmaktadır. 1271 yılında yapılan ve günümüze kadar ulaşan medrese İlhanlı veziri Sahip Şemseddin tarafından yaptırılmıştır. Medresenin yalnızca iki minaresi günümüze ulaşabiliştir. Taç kapısının üzerindeki süslemeler hala hayranlık uyandırmaktadır. Medresenin tam karşısında ise eski bir tıp okulu olan Şifaiye Medresesi bulunaktadır.
  • • Koyun Kaya Mesire Yeri: Sivas’ın İmranlı ilçesinde bulunan ve Sivas araç kiralama hizmeti ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Koyun Kaya Mesire yeri adeta cennetten bir parça sunmaktadır. İranlı ilçesine 11 kilometre mesafede bulunan mesire yerine giderken yol boyunca papatya tarlaları, yeşillikler ve dereler eşlik edecek. 11 kilometrelik yol önce biraz zorlu gelse bile yol boyu gördüğünüz doğal güzellikler ve geldiğinizde sizi karşılayan Koyun Kaya Mesire yeri kesinlikle bu yola değdiğini düşündürtecek.

Sivas’ı Carfleet Rahatlığıyla Keşfedin

Sivas araç kiralama hizmeti veren firmamız Sivas Carfleet Rent A Car olarak tüm bu güzellikleri doyasıya gezebilmeniz için son model ve araziye uygun araçlarımızla misafirlerimize hizmet vermektedir. Sivas araç kiralama hizmetimizden yararlanabilmek için mobil uygulamamızı App Store veya Google Play’ den ücretsiz olarak cep telefonunuza indirerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mobil uygulamamız üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %20 indirim olanağı bulunmaktadır. Ayrıca 0850 840 8 444 numaralı telefonumuzla rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu numaradan müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmede nasıl bir araç istediğinizi ve rezervasyon tarihlerinizi görüşerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Full kaskolu ve son model araç çeşitliliğimizle Sivas bölgesi içerisindeki en geniş olanakları sunan Carfleet Rent A Car araç temin ihtiyaçlarınızı 7gün 24 saat sağlayabilecek ekip ve araç kapasitesine sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda vale hizmeti talep edebilir ve aracı ister teslim alırken isterseniz teslim ederken bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sivas Merkez Araç Kiralama için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

1 - Arama kriterlerine göre araç bulunamadı, sorgulamanızı değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz!

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.