Sivas Merkez Araç Kiralama

Sivas araç kiralama hizmeti


Adres:     Örtülüpınar Mah. Evliya Cad. No:15/B Merkez/Sivas                                                                              
E-mail:    sivas@carfleet.com.tr 
Telefon:  0850 840 8 444 
Çalışma Saatleri: Pazartesi – C.tsi  /  09:00 - 22:00


Sivas Şehir Ofisi Araç Kiralama - Carfleet Rent A Car 

Carfleet ile araç kiralamanın ayrıcalıklarını keşfetmek için Sivas Şehir Ofisinde sizlere hızlı, kolay ve Carfleet standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. 

Sivas Araç Kiralama

Birbirinden doğal alanları, tarihi yansıtan yapıları ile gün geçtikçe turistik olarak da dikkat çekiyor. Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin ikinci büyük ili olan Sivas’ta sadece merkezi değil etrafında konumlanan ilçeleriyle de görülmeye değer birçok alan bulunuyor. Hafik Gölü, Kangal Balıklı Kaplıcası gibi doğa harikası yerlerinin yanı sıra Hobbit evleri, Sivas Atatürk ve Etnografya müzesi gibi yerler de ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Tarihi çağlar ve modern zamanlar arasında masalsı bir seyahatin ilk adımı Carfleet Sivas şehir ofisimizden alacağınız araç kiralama hizmetiyle çıkartmaya ne dersiniz?  Sivas ofisimizin merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşabilir, profesyonel hizmeti güvenilir biçimde alabilirsiniz. 

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi


Sivas’ın merkezi konumunda yer alan ofisimize Sivas Nuri Demirağ Havalimanından ve  tüm ilçelerin ’den ulaşım çok kolaydır. Sivas Merkez İlçesi Evliya Caddesin de yer alan ofisimize gelerek, Sadece 5 dk süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alarak keyifle Sivas’ın güzelliklerinde yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Araç Teslim Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz iade tarihi saati gelen aracınızı, teslim aldığınız ofisimize iade edebilirsiniz. Eğer iade zamanının ve saatini değiştirmek isterseniz teslim vaktinizden minimum 12 saat öncesinden,  0850 840 8 444 numaralı rezervasyon destek hattımıza bildirerek uygunluk sağlayarak iade edebilirsiniz.

Sivas Rehberi

Türkiye’nin önemli illerinden biri olan Sivas, şifa olan kaplıcaları, tarihe ışık tutan yapıları, doğal güzellikleri ve kültürel değerleri ile gezip görülecek birçok yer sunar. Şelaleleri, doğal gölleri, binlerce yıllık köprüleri ve medreseleri ile keşfedilecek birçok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu güzellikleri Sivas şehir ofisimizden kiralayacağınız araba ile hem oto kiralamanın hemde Sivasın güzelliklerinin tadını çıkartmaya ne dersiniz?  

Sızır Şelalesi
Sivas’ın hatta tüm Türkiye’nin doğal güzelliklerinden sadece biri olan Sızır Şelalesi, görüntüsü ve serinliği ile gidenlerin hayranlığını gizleyemediği önemli bir nokta. Özellikle yabancı turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği Sızır Şelalesi Gemerek ilçesi sınırlarında yer alıyor. Carfleet’ten dilediğiniz zaman aralığında dilediğiniz modelde aracı kiralayarak 1 saat 30 dakika içinde Sivas Merkez’den şelaleye ulaşabilir tüm gün keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hobbit Evleri

‘Yüzüklerin Efendisi’ filminden yola çıkarak filmdeki ‘Hobbit’ karakterlerin yaşadığı evlerden esinlenerek inşa edilmiş Sivas hobbit evleri görülmeye değer. Sivas Belediyesi tarafından ilkin 2 ile başlayan evlerin sayısı bugün 6’ya ulaşmış ve 100’e ulaştırılmak hedefinde. Özellikle bu karakterlerin evlerini filmden izleyerek sevenler için rüya gibi bir ortam olduğunu söyleyebiliriz. 

Sivas Eğri Köprü

Sivas’ın güneyinde yer alan köprü Selçuklular tarafından 12. yüzyılda inşa edilmiştir. 18 kemer bulunan köprü aynı doğrultuda yapılmadığından eğri adını almıştır. Kemerleri sivri olarak inşa edilmiş köprü 800 yıldır bu şehirde varlığını koruyor.

Tödürge Gölü

Sivas’ın doğal güzelliklerinden biri de Tödürge Gölü. Çok sayıda kuş türü bu göle balık avlamaya gelir ve fotoğraf çekmeyi sevenler için çok güzel kareler oluşur. Hafik ile Zara ilçeleri arasında yer alan Tödürge Gölü Sivas kent merkezine yaklaşık 80 km uzaklıktadır. 

Çifte Minareli Medrese

Anadolu tarihinin en ünlü tarihi yapılarından biri olan Çifte Minareli Medrese, İlhanlılar tarafından 1271 tarihinde yaptırılmıştır. O yıllardan beri Sivas’ta varlığını sürdüren Medresenin mimarının Kölük bin Abdullah olduğu söylenir. 

Sivas’ta gezip görmeniz gereken diğer güzellikler;

Gök Medrese,
Karşıyaka Mesire Alanı,
Kangal Balıklı Kaplıcaları,
Eğriçimen Yaylası,
Kale Cami,
Sivas Kongre Müzesi,
Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı,
Hafik Gölü,
Çaltı Çayı Kalyonu,
Güzelyurt Köyü Başalağan Yaylası.


Sivas Merkez Araç Kiralama için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Alış istasyonu, girdiğiniz alış saatinde kapalıdır. 11:00 - 18:00 saatleri arasında aracınızı teslim alabilirsiniz!(2003))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.