Nevşehir Ürgüp Oto Kiralama

Nevşehir Ürgüp Oto KiralamaNevşehir’e bağlı bir ilçe olan Ürgüp, pek çok film ve dizi setinin eksik olmadığı bir alan olduğu gibi yerli ve yabancı turistleriyle de bahar aylarında doluluk oranına ulaşan ilçelerimizden biri. Hani o meşhur Kapadokya var ya işte o alanın ayaklarından birini de güzeller güzeli Ürgüp oluşturuyor.

Üzerinde onlarca medeniyeti barındırmış olan taş oymalı evleri, turizm açısından oldukça büyük zenginlikleri barındıran havzası ve doğal güzellikleri ile Ürgüp, “Üç Güzeller’in Evi” olarak da anılır. Doğanın kucağında bozulmadan şekillenen bu tarihi dokulara meraklıların her yıl yeniden akın ettiği bölgede buram buram medeniyet soluyabilirsiniz.

Çok geniş bir havzanın eşsiz parçalarından biri olan bölge Carfleet Ürgüp oto kiralama ofisimizden kiralayacağınız araba ile uçtan uça keşfedilir. Çünkü alan oldukça büyük olduğu gibi tarihi dokularda resmen bu alan içinde serpiştirilmiş konumdadır.

Ürgüp’te Kendi Rotanızla Güzellikleri Keşfetmek

Kafileler ile hızlandırılmış bir seyahat düşünmeyenlerin kendi imkanları ile geldiği Ürgüp’e Nevşehir oto kiralama servisi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Keza havalimanı olarak burası kullanılıyor ve pek çok kişi araçlarını buradan temin ederek önce konaklama yerine, oradan da bölgenin keşfine odaklanıyor.

Genel olarak Ürgüp’te sizi neler bekliyor, nereleri kesinlikle görmelisiniz hemen sıralayalım:

  •  Hala hayretler uyandıran ve oluşumuna akıl ermeyen Peri Bacaları, diğer adıyla Üç Güzeller
  •  Kızılçukur Vadisi
  •  Ortahisar Kalesi
  •  Tavşanlı Kilise
  •  Hallaç Dere Manastırı
  •  Etnografya Müzesi
  •  Gomeda – Üzengi Vadisi
  •  Aziz Basilios Kilisesi
  •  Mazı Yer Altı Şehri

Onca değerli noktayı detaylı bir planlama ve rota bilgisi ile Ürgüp rent a car bayimizden kiraladığınız otomobil ile dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürgüp’te Araç Kiralamanın Avantajları

Oldukça geniş bir alana yayılan ve çeşitli vadileri ile yavaş yavaş keşfedilmesi gereken Ürgüp’te her noktaya toplu taşıma ile gidemezsiniz. Ticari taksiler ile bu alanları gezmek de sizi bütçe olarak fazlasıyla yoracağı için en mantıklı seçim Ürgüp oto kiralama hizmetini kullanmaktır.

Bu sayede sadece maddiyat değil zamandan da kazanırsınız. Hızlandırılmış bir şekilde başlayan turlar gibi değil, doya doya kendi incelemelerinizle turunuzu sonlandırabilirsiniz. Sizin uyanış saatlerinize göre veya yorulma şeklinize göre şekillenecek bu özel turu sağlayan kiralık araçlar ile keyfinizi bozmadan ve sürekli bir yerlere yetişme kaygısı olmadan gönlünüzce tatil yapabilirsiniz.

Üstelik sadece sınırlı bir alanı değil iyi bir program ile dilediğiniz her noktaya araçlarınız ile ulaşabilirsiniz. Konforundan ve keyfinden ödün veremeyenlere, çocuklu ailelere veya kalabalık seyahat edenlere çok büyük kolaylıklar sağlayan Nevşehir lüks araç kiralama imkanlarını geniş çaplı olarak değerlendirebilirsiniz.

Ürgüp’te Nasıl Araç Kiralanır?

Ürgüp’e ulaşabilmek için ilk olarak Nevşehir Havalimanı’na inmeniz gerekiyor. Buradan gezi noktasına gidiş 20 km’lik bir yolu kapsıyor. Toplu taşıma istemeyen ve gezinin diğer günlerini de düşünen kişiler havalimanından direkt araçlarını alarak yola koyuluyor. Ancak hemen bir hatırlatma yapmak gerekir ki; oldukça popüler bir tatil bölgesi olduğu için Ürgüp ve dolaylarında en sık yaşanan sorunlar konaklama ve kiralık araç bulmakta olur.

Bu durumu yaşamamak ve daha seyahatinize başlamadan olumsuzlukları görmemek adına Carfleet Ürgüp oto kiralama ofisimiz ile seyahatten önce irtibata geçin. İster 0850 840 8 444 numaralı çağrı merkezimizden isterseniz de internet sitemizden istediğiniz özelliklerdeki aracı hemen rezerve ettirin. Bu sayede havalimanından alarak yola koyulacağınız gezi de yine havalimanında araçları bırakarak şehrinize dönüş sağlayabilirsiniz.


Nevşehir Ürgüp Oto Kiralama için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Alış istasyonu, girdiğiniz alış saatinde kapalıdır. 10:30 - 22:00 saatleri arasında aracınızı teslim alabilirsiniz!(2003))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.