Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama - Carfleet


Adres:     Nevşehir Kapadokya Havalimanı İç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu Gülşehir/Nevşehir
E-mail:    
nevsehir@carfleet.com.tr
Telefon:  0850 840 8 444

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Pazar  /  09:00 - 22:00


Nevşehir Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama - Carfleet Rent A Car 

Carfleet ile araç kiralamanın ayrıcalıklarını keşfetmek için Nevşehir Kapadokya Havalimanın da sizlere hızlı, kolay ve Carfleet standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. 

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama

Yazın ayrı kışın ayrı güzel olan Nevşehir ’e yabancı turist olduğu kadar yerli turist de akın etmektedir. Tarihi çağlar ve modern zamanlar arasında masalsı bir seyahatin ilk adımı Carfleet Nevşehir Kapadokya Havalimanın İç hatlar çıkış kapısında ofis personelimizin kiralamış olduğunuz aracı size teslim etmesi ile başlayacaktır. 

Carfleet Nevşehir Ofisi Hakkında Bilgi

Carfleet, Nevşehir Kapadokya Havalimanın da, iç hatlar terminal çıkışında vale hizmeti ile teslimat yaparak siz değerli misafirlerimize özel hizmet vermektedir. Sadece 5 dk süren kontrat açma işleminden hemen sonra havalimanı kapalı otoparkında bulunan araç teslim noktamızdan teslim alıp yola çıkabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Nevşehir havalimanındaki teslim aldığınız gibi iade ederken valeniz sizleri bekliyor olacaktır, hiç zaman kaybetmeden aracınzı teslim ederek yolculuğunuza tüm hızıyla devam edebilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde 12 saat öncesinden 0850 840 8 444 numaralı rezervasyon destek hattımızı arayarak yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Nevşehir Rehberi

Nevşehir, Göreme Açık Hava Müzesi’nin bölgenin turistler arasındaki en popüler lokasyonu olduğunu söylenmektedir. Göreme Açık Hava Müzesi’nde geçmişin izleri ziyaretçilerini bekliyor. Tarihi ve kültürel turlara meraklı olanlar için soluk kesen bir müze olan Göreme Açık Hava Müzesi, doğal oluşum sonucu meydana gelmiş bir vadinin başında yer almaktadır. Müze, Kayseri Başpiskoposu Aziz Basil tarafından bir eğitim merkezi olarak yaptırılmıştır. Müze içerisinde, şapel, kilise, mutfak, manastır gibi alanlar yer alır. Müzede göreceğiniz önemli tarihi yapılar arasında; Elmalı Kilise, Yılanlı Kilise, Azize Barbara, Manastır, Aziz Basel Şapeli gelir. Nevşehir’in merak edilen diğer duraklarından olan Derinkuyu Yeraltı Şehri. Derinkuyu, Nevşehir’in en derin ve en geniş yerleşim alanlarından biridir. Peri Bacalarının yoğunluk gösterdiği ve üç vadiden oluşan Zelve Ören Yeri Avanos’a 5-6 kilometre mesafede yer alır. 
Nevşehir’de görmeden dönmemeniz gereken yerlerden birkaçı; Paşabağ Rahipler Vadisi, Ihlara Vadisi, Temenni Tepesi, Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi, Beli sırma Köyü, Fırkatan Kilisesi, Kapadokya Kültür Merkezi, Tokalı Kilise, Hallaç Manastırı, Yılanlı Kilise, Damat İbrahim Paşa Külliyesi, Özkonak Yeraltı Şehri, Mazı Yeraltı Şehri, Ürgüp Damsa Barajı, Ürgüp Kadıkalesi, Ürgüp Aziz Theodore Kilisesi, Ürgüp Pembe Vadi, Göreme Bağlıdere Aşk Vadisi gezmeniz gereken yerler arasında baş sırada olmalıdır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: 0)

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.