Kurumsal Üyelik SistemiCARFLEET KURUMSAL ÜYELİK SİSTEMİ
İLE ŞİRKETİNİZİN TÜRKİYE’NİN 26 FARKLI ŞEHRİNDE ARACI HİZMETİNİZDEDİR.

‘’Carfleet Kurumsal Üyelik Sistemi", şirketlerin yönetici ve personellerinin seyahatlerin da Türkiye  çapında günlük ve aylık araç kiralama hizmeti ihtiyaçların da, operasyonel süreçleri minimuma indiren, kiralama maliyetlerini kontrol altında tutan, araştırma, tahsis, ödeme süreçlerinin tümünde gereksiz zaman ve para kaybınızın önüne geçen araç kiralama sistemimizdir. 

Bu organizasyon ile Türkiye'nin 26 farklı şehrinde;

 

· Dilediğiniz yerde,
· Dilediğiniz zaman,
· Dilediğiniz araç,

 

kullanımınız için hizmetinizde olacaktır.

 

Carfleet kurumsal portföyümüze dahil olduğunuzda, info@carfleet.com.tr adresimize göndereceğiniz talep detaylarınızı içeren sadece bir e-mail ile talebiniz konfirme edilecek ve seyahat planlamanızın araç kiralama detayı, diğer hiçbir süreci düşünmeden hızla çözülmüş olacaktır.

 

Üstelik bu sistemde önce hizmeti alır, ödemeyi şirketinize özel olarak belirlenen vade tarihin de yaparsınız.
  

Nasıl Kurumsal Üye Olabilirim

Carfleet Kurumsal Üyelik Sistemine dahil olarak siz de araç kiralamada rahatlığın keyfini sürmek istiyorsanız, sistemimize dahil olmak için, info@carfleet.com.tr  adresimize mail atabilir veya 0850 840 8 444  no'lu rezervasyon destek hattımızı arayabilirsiniz.

Linkteki formu doldurarak info@carfleet.com.tr adresimize mail olarak ilettikten sonra tecrübeli kurumsal üyelik sistemi ekibimiz sizlere Türkiye'nin 26 farklı lokasyonun da kurumsal hizmetin ayrıcalığını yaşamanız için destek verecektir.


Kurumsal Üyelik Başvuru Formu İndir

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.

www.carfleet.com.tr
www.carfleet.com.tr
CARFLEET İLE RENT A CAR HİZMETİNİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN

Araç kiralama hizmeti, birbirinden farklı durumlarda beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı olarak hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olabilmektedir. Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz araç kiralama, oldukça keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda değerlendirebileceğiniz son derece önemli bir hizmete de dönüşebilmektedir. Rent a car hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama firmasını seçmek gerekmektedir.

DÜNYA STANDARTLARINDA RENT A CAR HİZMETİ

Carfleet, büyüme kalitesini koruyarak yükselten ve müşteri memnuniyeti açısından kurumsal kiralık araç hizmetini olduğu gibi sunmaya çalışan Carfleet, günlük araç kiralamadan haftalık ve aylık araç kiralamaya, binek otomobilden SUV'a birbirinden farklı talepleri karşılayan kapsamlı bir çalışma prensibi ile hareket etmektedir

CAZİP KAMPANYALAR VE FIRSATLAR EŞLİĞİNDE SUNULAN ZENGİN ARAÇ FİLOSU

Sedan, hatchback, MPV, SUV, ticari araç gibi değişik boyutlara ve kapasitelere sahip olan alternatiflerin tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile Carfleet’in geniş araç filosunda bulabilirsiniz. Carfleet, gerek yerel gerek yabancı firmalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde müşterilerine kiralık araç süresinin uzatılması, indirimli fiyatlar gibi cezbedici fırsatlar sunmakta; böylece araba kiralamayı çok daha çekici bir hale getirmektedir. Siz de Carfleet’in Türkiye standartlarının üzerinde rent a car hizmetinden yararlanarak kiralık araç konusundaki memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.