Kurumsal Üyelik Sistemi

Kurumsal Üyelik Sistemi


Carfleet KURUMSAL ÜYELİK SİSTEMİ İle Şirketenizin ve Çalışanlarınızın Türkiye'nin 26 Farklı Şehrinde Araçları Hazır!

‘’Carfleet Kurumsal Üyelik Sistemi", şirketlerin yönetici ve personellerinin seyahatlerin da Türkiye  çapında günlük ve aylık araç kiralama hizmet ihtiyaçların da, operasyonel süreçleri minimuma indiren, kiralama maliyetlerini kontrol altında tutan, araştırma, tahsis, ödeme süreçlerinin tümünde gereksiz zaman ve para kaybınızın önüne geçen araç kiralama sistemimizdir. 


Bu organizasyon ile Türkiye'nin 26 farklı şehrinde;

 

· Dilediğiniz yerde,
· Dilediğiniz zaman,
· Dilediğiniz araç,

 

kullanımınız için hizmetinizde olacaktır.

 

Carfleet kurumsal portföyümüze dahil olduğunuzda, info@carfleet.com.tr adresimize göndereceğiniz taleplerinizi içeren sadece bir e-mail ile konfirme edilerek seyahat planlamanızı araç kiralama ve kiralama süreçleri gibi diğer hiçbir durumu yaşamadan çözümleme yapılmaktadır.

 

Üstelik bu sistemde önce hizmeti alır, ödemeyi şirketinize özel olarak belirlenen vade tarihin de yaparsınız.
  

Nasıl Kurumsal Üye Olabilirim?

Carfleet 'Kurumsal Üyelik Sistemine' dahil olarak siz de araç kiralamada rahatlığın keyfini sürmek istiyorsanız, sistemimize dahil olmak için, info@carfleet.com.tr  adresimize aşağıda bulunan formu doldurarak iletmeniz yeterlidir.


Hizmet Noktaları Nerelerdir?

İstanbul Avrupa Yakası,İstanbul Anadolu Yakası,Ankara, İzmir, Konya, Kayseri ,Trabzon ,Malatya, Sivas,Antalya, Muğla, Nevşehir, Elazığ, Adana, Van, Karaman, Mersin, Bursa, Yozgat, Hatay, Sakarya, Yalova ve Kocaeli.Kurumsal Üyelik Başvuru Formu İndir


Haberler

    İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.