Konya Şehir Merkezi Ofisi

En Ucuz Fiyatlı Konya Araç Kiralama - Carfleet


Adres:     Nişantası Mah.Vatan Cad. No:22/B Selçuklu/Konya                                                                              
E-mail:    konya@carfleet.com.tr 
Telefon:
  0850 840 8 444 
Çalışma Saatleri: Pazartesi – Pazar  / 09:00-23:30


Konya Şehir Ofisi Araç Kiralama - Carfleet Rent A Car

Anadolu’muzun güzide şehri Konya, Carfleet Şehir Ofisi’nin araba kiralama hizmetinden yararlanarak Konya gezinizi dilediğiniz gibi yapmanız mümkün. Sizlere hızlı, kolay ve Carfleet standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Konya Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye ’nin yüzölçümü olarak en büyük şehrine sahip kenti olan Konya, tarih boyunca Anadolu Selçuklu Devleti ve Karamanoğulları gibi büyük devletlere başkentlik yapmıştır.  Konya’nın önemi başkentlik yaptığı devletlerin yanı sıra Anadolu coğrafyasındaki önemi stratejik bir noktada yer almasından gelmektedir. M.Ö 7000 ’li yıllardan günümüze kadar önemli medeniyetlere ev sahipliği yapması sebebiyle zengin bir kültür mirası barındırma özelliğiyle adeta açık müze şehri özelliği taşımaktadır. Hem tarih kokan hem de bir gönül diyarı olan bu kentte seyahat edebilmenin keyfini Carfleet şehir ofisimizden alacağınız araç kiralama hizmetiyle çıkartmaya ne dersiniz?  Konya ofisimize merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşabilir, profesyonel hizmeti en güvenilir biçimde alabilirsiniz. 

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi

Carfleet, Konya Şehir Merkezi ofisimiz Konya  ili, Selçuklu ilçesinde yer almaktadır. Konya’nın merkezi konumunda yer alan ofisimize Konya’nın tüm ilçerin’den ulaşım çok kolaydır. Vatan Caddesi üzerinden yer alan ofisimize gelerek, Sadece 5 dk süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alarak keyifle Konya güzelliklerinde yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Araç Teslim Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz iade tarihi saati gelen aracınızı, teslim aldığınız ofisimize iade edebilirsiniz. Eğer iade noktanızı değiştirmek isterseniz Konya il sınırları içerisinde teslimat noktalarımıza teslim vaktinizden minimum 12 saat öncesinden, 0850 840 8 444 numaralı rezervasyon destek hattımızı bildirerek uygunluk sağladıktan sonra iade edebilirsiniz.

Konya Rehberi

Konya, Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî gibi, öte yanda Nasreddin Hoca gibi çok kıymetli zatlarla anılır. Mimar Bedrettin Tebrizi tarafından yapılan ve günümüzdeki görüntüsüne Cumhuriyet döneminde kavuşan Mevlana Müzesi, Konya’da gezilecek önemli noktalardan biridir. En Yeşil Kubbe anlamına gelen Kubbe-i Hadra, çok kıymetli çinilerle bezenmiş heybetli bir yapıdır.  Anlatılagelen fıkralar ile zekasına hayran bırakan ve Akşehir ilçesinde yaşadığı düşünülen Nasreddin Hoca’ nın türbesi de bu ilçede yer almaktadır. Çumra’ya 12 kilometre mesafede gün yüzüne çıkartılan Çatalhöyük, 2012 senesinde UNESCO Dünya Miras Listesi ne alınmıştır. Bölgede bulunan kalıntılardan çoğunluğu Hitit tarihini işaret etmektedir. Tarihin ilk tarım anıtı olan İvriz Kaya Anıtı, Nane ve Dede Höyükleri, İnce Minare Müzesi / İnce Minareli Medrese, Kilistra Antik Kenti, Yer köprü Mağarası, Hitit Çeşmesi Anıtı, Haghia Kilisesi, Ak Manastır, Selimiye Camii, Konya Arkeoloji Müzesi, Alâeddin Tepesi, Selçuklu Köşkü gezilecek duraklardan sadece birkaçıdır. Konya’ya kadar gitmişken etli ekmek, Mevlana böreği, bamya çorbası ve fırın kebabı gibi yöresel lezzetleri deneyimlemeden dönmemenizi tavsiye ederiz. Konya Şehir Merkezi Ofisi için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Bırakış istasyonu, girdiğiniz bırakış saatinde kapalıdır. 11:30 - 20:00 saatleri arasında aracı teslim edebilirsiniz!(2005))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.