Konya Havalimanı

Konya Havalimanı Araç Kiralama - Carfleet


Adres:     Büyükkayacık Mah. Vali Ahmet Kayhan Cad. Konya Havalimanı İç Hatlar Çıkış Kapısı Selçuklu/Konya                                       
E-mail:    konya@carfleet.com.tr 
Telefon:  0850 840 8 444
Çalışma Saatleri:  Pazartesi – Pazar  /  09:00 - 22:00


Konya Havalimanı Araç Kiralama - Carfleet Rent A Car


Anadolu’muzun güzide şehri Konya’nın Havalimanı, il sınırları içerisinde yer alan sivil-askeri kategoride bir havalimanıdır. 2000 yılında sivil hava trafiğine açılmıştır. Carfleet ile Konya Havalimanında araç kiralama hizmetinden yararlanarak Konya gezinizi dilediğiniz gibi yapmanız mümkün. Sizlere hızlı, kolay ve Carfleet standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Konya Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Seyahat veya iş gezisi için bir süreliğine Konya’da bulunuyorsanız, hemen Konya Havalimanın dan oto kiralama yaparak işe başlayabilirsiniz. Böylece konforlu bir biçimde ve özgürce şehri gezebilir işleriniz sorunsuz halledebilirsiniz. Yaz kış çok güzel görünen Alaaddin Tepesinde Alaaddin camii, külliyesi, türbesi gibi önemli eserler bir arada bulunuyor. Şehrin kalbi olarak görülen bu tepeden hemen sonra Mevlana Müzesi, Mevlana Türbesi, İplikci Camii gibi önemli noktaları da gezebilirsiniz. Konya’da Meram Bağları ve Tuz Gölü’de önemli doğal güzellikler arasındadır. Konya’nın simgelerinden biri olan Nasreddin Hoca Türbesi de mutlaka görülmelidir 

Konya Havalimanın da Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi


Konya Havalimanı Terminal bina çıkışın da Carfleet’ten rezerve ettiğiniz son model aracınız valeniz ile birlikte ofisimizin personeli sizi bekliyor olacaktır. Sadece 5 dk süren kontrat açma işleminden hemen sonra havalimanı terminal otoparkında bulunan aracınızı teslim alıp Konya güzelliklerinin tadını çıkartabilirsiniz.

Araç Teslim Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz iade tarihi saati gelen aracınızı, teslim aldığınız ofisimize iade edebilirsiniz. Eğer iade noktanızı değiştirmek isterseniz Konya il sınırları içerisinde teslimat noktalarımıza teslim vaktinizden minimum 12 saat öncesinden, 0850 840 8 444 numaralı rezervasyon destek hattımızı bildirerek uygunluk sağladıktan sonra iade edebilirsiniz.

Konya Rehberi

Konya, Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî gibi, öte yanda Nasreddin Hoca gibi çok kıymetli zatlarla anılır. Mimar Bedrettin Tebrizi tarafından yapılan ve günümüzdeki görüntüsüne Cumhuriyet döneminde kavuşan Mevlana Müzesi, Konya’da gezilecek önemli noktalardan biridir. En Yeşil Kubbe anlamına gelen Kubbe-i Hadra, çok kıymetli çinilerle bezenmiş heybetli bir yapıdır.  Anlatılagelen fıkralar ile zekasına hayran bırakan ve Akşehir ilçesinde yaşadığı düşünülen Nasreddin Hoca’ nın türbesi de bu ilçede yer almaktadır. Çumra’ya 12 kilometre mesafede gün yüzüne çıkartılan Çatalhöyük, 2012 senesinde UNESCO Dünya Miras Listesi ne alınmıştır. Bölgede bulunan kalıntılardan çoğunluğu Hitit tarihini işaret etmektedir. Tarihin ilk tarım anıtı olan İvriz Kaya Anıtı, Nane ve Dede Höyükleri, İnce Minare Müzesi / İnce Minareli Medrese, Kilistra Antik Kenti, Yer köprü Mağarası, Hitit Çeşmesi Anıtı, Haghia Kilisesi, Ak Manastır, Selimiye Camii, Konya Arkeoloji Müzesi, Alâeddin Tepesi, Selçuklu Köşkü gezilecek duraklardan sadece birkaçıdır. Konya’ya kadar gitmişken etli ekmek, Mevlana böreği, bamya çorbası ve fırın kebabı gibi yöresel lezzetleri deneyimlemeden dönmemenizi tavsiye ederiz.


Konya Havalimanı için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Alış istasyonu, girdiğiniz alış saatinde kapalıdır. 10:00 - 18:00 saatleri arasında aracınızı teslim alabilirsiniz!(2003))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.