Konya Havalimanı

Konya Havalimanı-Carfleet

Adres:     Konya Havalimanı İç Hatlar Çıkış Kapısı                                                                              
E-mail:    konya@carfleet.com.tr 
Telefon:  0850 840 8 444
Çalışma Saatleri:  Pazartesi – Pazar  /  09:00 - 22:00Konya Havalimanı Araç Kiralama - Carfleet Rent A Car


Anadolu’muzun güzide şehri Konya’nın Havalimanı, il sınırları içerisinde yer alan sivil-askeri kategoride bir havalimanıdır. 2000 yılında sivil hava trafiğine açılmıştır. Carfleet ile Konya Havalimanın da araç kiralama hizmetinden yararlanarak Konya gezinizi dilediğiniz gibi yapmanız mümkün. Sizlere hızlı, kolay ve Carfleet standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Konya Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Seyahat veya iş gezisi için bir süreliğine Konya’da bulunuyorsanız, hemen Konya Havalimanın dan oto kiralama yaparak işe başlayabilirsiniz. Böylece konforlu bir biçimde ve özgürce şehri gezebilir işleriniz sorunsuz halledebilirsiniz. Yaz kış çok güzel görünen Alaaddin Tepesinde Alaaddin camii, külliyesi, türbesi gibi önemli eserler bir arada bulunuyor. Şehrin kalbi olarak görülen bu tepeden hemen sonra Mevlana Müzesi, Mevlana Türbesi, İplikci Camii gibi önemli noktaları da gezebilirsiniz. Konya’da Meram Bağları ve Tuz Gölü’de önemli doğal güzellikler arasındadır. Konya’nın simgelerinden biri olan Nasreddin Hoca Türbesi de mutlaka görülmelidir 

Konya Havalimanın da Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi


Konya Havalimanı Terminal bina çıkışın da Carfleet’ten rezerve ettiğiniz son model aracınız valeniz ile birlikte ofisimizin personeli sizi bekliyor olacaktır. Sadece 5 dk süren kontrat açma işleminden hemen sonra havalimanı terminal otoparkında bulunan aracınızı teslim alıp Konya güzelliklerinin tadını çıkartabilirsiniz.

Araç Teslim Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz iade tarihi saati gelen aracınızı, teslim aldığınız ofisimize iade edebilirsiniz. Eğer iade noktanızı değiştirmek isterseniz Konya il sınırları içerisinde teslimat noktalarımıza teslim vaktinizden minimum 12 saat öncesinden, 0850 840 8 444 numaralı rezervasyon destek hattımızı bildirerek uygunluk sağladıktan sonra iade edebilirsiniz.

Konya Rehberi

Konya, Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî gibi, öte yanda Nasreddin Hoca gibi çok kıymetli zatlarla anılır. Mimar Bedrettin Tebrizi tarafından yapılan ve günümüzdeki görüntüsüne Cumhuriyet döneminde kavuşan Mevlana Müzesi, Konya’da gezilecek önemli noktalardan biridir. En Yeşil Kubbe anlamına gelen Kubbe-i Hadra, çok kıymetli çinilerle bezenmiş heybetli bir yapıdır.  Anlatılagelen fıkralar ile zekasına hayran bırakan ve Akşehir ilçesinde yaşadığı düşünülen Nasreddin Hoca’ nın türbesi de bu ilçede yer almaktadır. Çumra’ya 12 kilometre mesafede gün yüzüne çıkartılan Çatalhöyük, 2012 senesinde UNESCO Dünya Miras Listesi ne alınmıştır. Bölgede bulunan kalıntılardan çoğunluğu Hitit tarihini işaret etmektedir. Tarihin ilk tarım anıtı olan İvriz Kaya Anıtı, Nane ve Dede Höyükleri, İnce Minare Müzesi / İnce Minareli Medrese, Kilistra Antik Kenti, Yer köprü Mağarası, Hitit Çeşmesi Anıtı, Haghia Kilisesi, Ak Manastır, Selimiye Camii, Konya Arkeoloji Müzesi, Alâeddin Tepesi, Selçuklu Köşkü gezilecek duraklardan sadece birkaçıdır. Konya’ya kadar gitmişken etli ekmek, Mevlana böreği, bamya çorbası ve fırın kebabı gibi yöresel lezzetleri deneyimlemeden dönmemenizi tavsiye ederiz.


Konya Havalimanı için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Bırakış istasyonu, girdiğiniz bırakış saatinde kapalıdır. 11:00 - 19:00 saatleri arasında aracı teslim edebilirsiniz!(2005))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.

www.carfleet.com.tr
www.carfleet.com.tr
CARFLEET İLE RENT A CAR HİZMETİNİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN

Araç kiralama hizmeti, birbirinden farklı durumlarda beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı olarak hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olabilmektedir. Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz araç kiralama, oldukça keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda değerlendirebileceğiniz son derece önemli bir hizmete de dönüşebilmektedir. Rent a car hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama firmasını seçmek gerekmektedir.

DÜNYA STANDARTLARINDA RENT A CAR HİZMETİ

Carfleet, büyüme kalitesini koruyarak yükselten ve müşteri memnuniyeti açısından kurumsal kiralık araç hizmetini olduğu gibi sunmaya çalışan Carfleet, günlük araç kiralamadan haftalık ve aylık araç kiralamaya, binek otomobilden SUV'a birbirinden farklı talepleri karşılayan kapsamlı bir çalışma prensibi ile hareket etmektedir

CAZİP KAMPANYALAR VE FIRSATLAR EŞLİĞİNDE SUNULAN ZENGİN ARAÇ FİLOSU

Sedan, hatchback, MPV, SUV, ticari araç gibi değişik boyutlara ve kapasitelere sahip olan alternatiflerin tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile Carfleet’in geniş araç filosunda bulabilirsiniz. Carfleet, gerek yerel gerek yabancı firmalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde müşterilerine kiralık araç süresinin uzatılması, indirimli fiyatlar gibi cezbedici fırsatlar sunmakta; böylece araba kiralamayı çok daha çekici bir hale getirmektedir. Siz de Carfleet’in Türkiye standartlarının üzerinde rent a car hizmetinden yararlanarak kiralık araç konusundaki memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.