Online Taksim Araç Kiralama - Carfleet Rent a Car

İstanbul Taksim Özel Vale Hizmeti

Taksim rent a car
Rent a car araç kiralama hizmetleri gün geçtikçe daha çok kişi tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Özellikle de farklı illere giden ziyaretçiler tarafından kendi arabaları ile o kadar yolu gitmek yerine bulundukları ilde bir araç kiralamak hem daha uygun hem de daha rahat olmakta. Turizm algısında yaşanan gelişmeler hem bireysel anlamda hem de kurumsal anlamda araç kiralama taleplerinde büyük artışlara neden oldu. Çok sayıda araç markası alternatifleri ile müşterilerine hizmet veren firmamız Carfleet rent a car ise artan bu talebe cevap verecek güçlü ve deneyimli firmalardan birisidir. %100 müşteri odaklı çalışan firmamız gün geçtikçe Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren kaliteli ve güvenilir bir yapıdadır. İstanbul Taksim’de de hizmet veren firmamız Taksim rent a car ofisi ile sizlere istediğiniz araç konusunda yardımcı olacaktır.


Takim’de Gezilebilecek Yerler

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve milyonların uğrak yeri olan Taksim Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Avrupa yakasının en popüler yeri olan Taksim sık sık İstiklal Caddesi ile anılmaktadır. Eğlence hayatı, hiç tükenmeyen insan seli, restoran ve kafeleri, tarihi binaları, kiliseleri ile Taksim tam anlamında İstanbul için hayatın akışıdır.

Taksim İstiklal Caddesinde ilerlerken İstanbul’un tam bir dünya kenti olduğunu tekrar tekrar hissedersiniz. Rengi, dini, dili birbirinden farklı yüz binlerce insan bir aradadır.

Taksim’de İstiklal Caddesi dışında gezebileceğiniz yerlerin başında Galata Kulesi gelir. Harika bir manzarasıyla Galata Kulesi sizi İstanbul’a aşık etmeye tek başına bile yeterlidir.

Taksim’in sembolü haline gelen diğer yerler ise Taksim Cumhuriyet Anıtı, Gezi Parkı, Atatürk Kültür Merkezi ve Aya Triada Kilisesi’dir. Ayrıca İstiklal Caddesi’nin tam ortalarında yer alan Hüseyin Ağa Camii ve Taksim ile bütünleşen nostaljik tramvay gözünüzden kaçmayacak harika görüntülerdir.

Taksim araç kiralama ofisimizden kiralayabileceğiniz aracınızla çok kolay bir şekilde Taksim civarı ve İstanbul’un diğer bölgelerine de gitme olanağınız bulunmaktadır.

Taksim Carfleet Araç Kiralama Olanakları

Firmamızın Taksim araç kiralama ofisinden gerçekleştirebileceğiniz işlemlerinizi ayrıca ofisimize gelmeden rezervasyon yaptırarak da gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Aracınızın istediğiniz yere gelmesini sağlayan vale hizmetimi ile siz ofise gelmek zorunda kalmadan da aracınızı temin edebilirsiniz.

Rezervasyon işlemleriniz için de müşterilerine avantajlar sunan firmamız çağrı merkezi ya da internet üzerinden online rezervasyon seçeneklerine de sahiptir.

Telefonla rezervasyon yaptırmak istediğinizde 0850 8 444 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan model ve tarih aralıklarını müşteri temsilcimiz ile birlikte ayarlayarak Taksim rent a car ofisi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Araç temini konusunda 7/24 hizmet veren firmamız ayrıca mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz “cafleet rent a car” uygulaması ile de rezervasyon işlemleri yapmaktadır.

Siz ve sevdikleriniz için full kaskolu, son derece güvenli ve son model araçlarımız için en iyi fiyatlarla sizi karşılıyoruz. Ödemelerinizi kredi kartınız ile rezervasyon esnasında ya da araç teslim esnasında gerçekleştirebilirsiniz.

Kısacası yıllardır deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmeti ile Türkiye’nin birçok ilinde ve İstanbul’un farklı bölgelerinde hizmet veren firmamız Taksim bölgesinde de en uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.
İstanbul Taksim Özel Vale Hizmeti için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

1 - Bu yönde minumum kiralama süresi 7 gündür. Kiralama süresini 4 gün daha artırabilirsiniz ya da alış-bırakış lokasyonlarında değişiklik yapmayı deneyebilirsiniz!

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.