İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Rent a Car


Adres
:        Kurtköy Mah İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Pendik/İstanbul
E-mail:       info@carfleet.com.tr 
Telefon:     0850 840 8 444
Çalışma Saatleri: Pazartesi – Pazar  / 
09:00 - 23:00 


İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Araç Kiralama - 
Carfleet Rent A Car

İstanbul’a Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan merhaba diyecekseniz havalimanında bulunan Carfleet ofisinden size uygun kiralık araba seçeneklerini inceleyerek şehrin tadını çıkarmaya hazır olun.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Araç Kiralama

Anadolu yakasının tek havalimanı özelliğine sahip Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu yakası, Gebze, Adapazarı İzmit gibi bölgelere yakınlığı dolayısıyla tercih edilmektedir. E-6 ve E-5 otoyollarını yakınlığı, Anadolu yakasında işlerini daha hızlı ve köprü trafiğine takılmadan yaparak evlerine dönmek isteyen iş çevresinin de tercihi olmaktadır. Havalimanı, İzmit merkeze 50 dakika, Bolu merkeze 2 saat ve Gebze Organize Sanayi Bölgesine 30 dakika mesafededir.

Ofis çalışanlarımız tüm konularda sizlere yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Carfleet Sabiha Gökçen Havalimanı

Uçaktan indiğinizde ister iç hatlar ister dış, terminal çıkışın da personelimiz aracınız ile sizleri bekliyor olacaktır. Carfleet’ ten kiralamış olduğunuz aracı teslim aldıktan sonra, size düşen kiralamış olduğunuz aracınız ile keyifli yolculuklar yapmak olacaktır. İyi yolculuklar dileriz.

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi

Araçlarımızı kiralayan misafirlerimize özel valeler ile teslim etmekteyiz. İç hatlar veya Dış hatlar terminal çıkış kapısında valeniz sizleri karşılayarak aracınızı teslim edecektir. Sadece 3 dakika süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp yolculuğunuza keyif ile başlayabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Sabiha Gökçen Havalimanın' daki valenizin sizlere teslim ettiği gibi iade saatiniz de hazır olarak terminal kapısında iade için bekliyor olacaktır. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik yapmak isterseniz  0850 840 8 444 rezervasyon hattımız dan yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Hakkında Genel Bilgi

2001 yılında hizmete açılan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Türkiye’nin en işlek ikinci havalimanı olma özelliğini taşıyor. Pendik ilçesinde bulunan havalimanı, yılda 30 milyonun üzerinde yolcu ağırlıyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Ulaşım

Havalimanının güneyinde D100, kuzeyinde ise E80 kara yolları bulunuyor. D100 sayesinde Kadıköy, Üsküdar gibi ilçelere ulaşabiliyor ya da Avrasya Tüneli’ni kullanarak Avrupa Yakası’na geçebiliyorsunuz. Eğer E80’i kullanacaksınız Ümraniye’den geçip iki kıtayı birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne varabiliyorsunuz.

İstanbul Rehberi

İstanbul’da geçmiş yüzyılları sizinle buluşturacak bir tarihi birikim ve muhteşem manzaralar var. Farklı kültürleri bir araya getiren bir metropol olan İstanbul’da gezilmesi gereken çok yer, yapılması gereken çok şey var.

İstanbul gezilecek yerler listemizin en önemli bölümünü en başta şehirdeki tarihi yapılar oluşturmaktadır. Tarihi Yarımada‘nın en görkemli yapısı sayılan Ayasofya, Osmanlı’nın kudretli zamanlarında alınan önemli kararlara şahitlik eden Topkapı Sarayı, imparatorluğun son dönemlerine ait Dolmabahçe ve Beylerbeyi Sarayları mimarilerinin yanı sıra barındırdıkları zenginliklerle kentin ne kadar zengin bir geçmişe sahip olduğunu göstermektedir.
Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı alışveriş yapacakların yüzlerce yıldır kentte uğradıkları ilk adreslerken Soğuk çeşme sokağı birbirinden güzel evleri ile sivil mimariye meraklı gezginlerin vazgeçilmezi konumundadır.
Bunlar dışında İstanbul gezilecek yerler listemizdeki diğer önemli tarihi yapılara Yerebatan sarnıcıYıldız SarayıGalata KulesiKız KulesiRumeli Hisarı‘nı ekleyebiliriz.


Kurtköy Mah. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanıİstanbul

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama için en çok tercih edilen Kiralık Araçlar

50023 - Lokasyon müsait değil! (Detay: Kiralama süresi bu yönde minimum 5 gündür!(2001))

İphone ve Android cihazlar için uygun ÜCRETSİZ uygulamamızı indirin.